..pokud tvrdíš ,že jsou data v pořádku, doporučuji model dokončit , vybrat veškerou elektroniku a pohon.
Následně jej vystavit jako ukázku pěkného rukodílneho zpracování a současně neschopnosti ,postavit lehké , letuschopné letadlo.
Myslím to vážně , bude škoda zlikvidovat celkem pěkné letadlo ,jenom kvůli vysokému plošnému zatížení. (leda ,že ho předěláš , dáš lehčí vybavení včetně motoru a hmotnost snížiš na maximálně 1500g. I to bude na hranici rozumného provozu.
Plocha křídla je tak malá , že tě bude nutit lítat (jestli to celé dostaneš do vzduchu) na velkých rychlostech. Pokud to přetáhneš , klidně spadneš i na rychlosti ... mám vyzkoušeno ii na lehčích letadlech. O bezpečném přistání na podvozek vůbec nemluvím.,...i když tam máš klapky.
Odhaduji ,že plošné zatížení ti vyjde nad 100g/dm2(spočítej plochu křídla a doplň do tabulky parametů modelu ,ono to na tebe vyskočí samo) .
Pozn. o vlivu plošného zatížení na letuschopnost modelu asi nemáš představu, když uvažuješ ,že s tím půjdeš lítat.
Pro tento rozměr modelu ,aby šlo vzlétnout, přistát a rozumně ho ovládat, potřebuješ mít letovou hmotnost kolem 1200g. To by ti mohlo vyjít plošné ztížení kolem 60g/dm2. Přesto to bude velmi rychlé na přistání a model se bude převracet po dotyku kol se zemí (hlavně na trávě) přes čumák.
Ideální letoivá hmotnost pro tento rozměr modelu a pohodové lítání s ním by bylea kolem 900g!
Pokud chceš vidět jak valí na přistání podobně velký model s plošným zatížením cca 50g/dm 2 ( lltám bez podvozku ) tak si prohlídni videa na mém yutube kanálu :
http://www.youtube.com/user/peterKapuscinsky#p/u/4/a3UKhEfxGK4
http://www.youtube.com/user/peterKapuscinsky#p/u/0/vMs5q8aAuAA
případně i další moje nahraná videa.